O nás

ELRAM JS s.r.o.

Společnost ELRAM JS s.r.o. vznikla jako nástupnická organizace firmy Stanislav Jurajda ELRAM JSB, která již od roku 1992 provádí dodávku, montáž a servis plynových topných agregátů WINTERWARM, sloužících k vytápění a větrání průmyslových hal, skladů, dílen a sportovních objektů. Dále se zabývá elektromontážními pracemi v průmyslových objektech a halách, kancelářských objektech, školách i občanské výstavbě a výrobou rozvaděčů NN.
Pro teplovzdušné agregáty WINTERWARM zajišťujeme celoroční servis, opravy a revize týmem proškolených a certifikovaných pracovníků přímo od výrobce v Holandsku. V současné době se staráme o více jak 300 jednotek po celé České a Slovenské republice.

Winterwarm

Holandská firma WINTERWARM se zabývá vývojem, výrobou a prodejem teplovzdušných agregátů na bázi zemního plynu pro průmyslové a zemědělské vytápění v Evropě, již od roku 1963. Tato firma se specializuje nejen na nepřímotopné ohřívače, ale vyrábí také plynové stropní jednotky, vodní ohřívače a stropní ventilátory. Ke všem výrobkům je k dispozici ucelený program příslušenství.

Všechny výrobky jsou vyvíjené , vyráběné a prodávané v souladu s normou ISO 9001:2008. Na kvalitu všech výrobků dohlížejí mezinárodně uznávané organizace, ze kterých jedna je KIWA ( institut zemního plynu v Holandsku ). Je také součástí specializované skupiny EURO AIR, která sdružuje výrobce topné techniky v Evropě.

Z celkového obratu tvoří 60% vývoz do evropských zemí, jako je Francie, Anglie, Belgie, Německo, Švédsko, Dánsko, Polsko, Slovensko a Česká republika.